Oversigter

Holdkampe

  • 28. oktober 2018 12:002. division (1)
  • 29. oktober 2018 19:30Hold (1)
  • 18. november 2018 12:002. division (2)
  • 19. november 2018 19:30Hold (2)
  • 9. december 2018 12:002. division (3)
  • 10. december 2018 19:30Hold (3)
  • 13. januar 2019 12:002. division (4)
  • 14. januar 2019 19:30Hold (4)
  • 27. januar 2019 12:002. division (5)
  • 28. januar 2019 19:30Hold (5)
  • 24. februar 2019 12:002. division (6)
  • 25. februar 2019 19:30Hold (6)
  • 10. marts 2019 12:002. division (7)
  • 11. marts 2019 19:30Hold (7)
AEC v1.0.4

Hyggeskak

  • 24. september 2018 19:00Åben Skakhygge (1)
  • 15. oktober 2018 19:00Åben Skakhygge (2)
  • 12. november 2018 19:00Åben Skakhygge (3)
  • 21. januar 2019 19:00Åben Skakhygge (4)
  • 18. februar 2019 19:00Åben Skakhygge (5)
  • 25. marts 2019 19:00Åben Skakhygge (6)
  • 15. april 2019 19:00Åben Skakhygge (7)
AEC v1.0.4

Præstø Åben EMT

  • 1. oktober 2018 19:00Præstø Åben EMT (1)
  • 8. oktober 2018 19:00Præstø Åben EMT (2)
  • 22. oktober 2018 19:00Præstø Åben EMT (3)
  • 5. november 2018 19:00Præstø Åben EMT (4)
  • 26. november 2018 19:00Præstø Åben EMT (5)
  • 3. december 2018 19:00Præstø Åben EMT (6)
  • 4. februar 2019 19:00Præstø Åben EMT (7)
  • 11. februar 2019 19:00Præstø Åben EMT (8)
  • 4. marts 2019 19:00Præstø Åben EMT (9)
  • 18. marts 2019 19:00Præstø Åben EMT (10)
  • 1. april 2019 19:00Præstø Åben EMT (11)
AEC v1.0.4

Gøngeturneringen EMT

  • 25. april 2019 19:00Gøngeturneringen EMT (1)
  • 2. maj 2019 19:00Gøngeturneringen EMT (2)
  • 9. maj 2019 19:00Gøngeturneringen EMT (3)
  • 16. maj 2019 19:00Gøngeturneringen EMT (4)
  • 23. maj 2019 19:00Gøngeturneringen EMT (5)
AEC v1.0.4

Weekend EMT

  • 1. februar 2019 19:00Max 1600 EMT (1)
  • 1. februar 2019 19:00Åben EMT (1)
  • 2. februar 2019 09:00Åben EMT (2-3)
  • 2. februar 2019 09:00Max 1600 EMT (4-5)
  • 3. februar 2019 09:00Åben EMT (4-5)
AEC v1.0.4

Træning

  • 16. august 2018 18:30Træningsaften
  • 30. august 2018 18:30Træningsaften
  • 13. september 2018 18:30Træningsaften
  • 27. september 2018 18:30Træningsaften
  • 11. oktober 2018 18:30Træningsaften
  • 25. oktober 2018 18:30Træningsaften
  • 8. november 2018 18:30Træningsaften
  • 22. november 2018 18:30Træningsaften
  • 6. december 2018 18:30Træningsaften
  • 10. januar 2019 18:30Træningsaften
AEC v1.0.4

Lyn- og hurtigskak

  • 20. august 2018 19:00Klubmesterskab i Hurtigskak (1-5)
  • 27. august 2018 19:00Klubmesterskab i Hurtigskak (6-10)
  • 3. september 2018 19:30Østsj. Mesterskab (1-3) i Faxe
  • 10. september 2018 19:30Østsj. Mesterskab (4-6) i klubben
  • 17. september 2018 19:30Østsj. Mesterskab (7-9) i Faxe
  • 17. december 2018 19:00Klubmesterskab i Lynskak
  • 7. januar 2019 19:30Knock-Out Mesterskab
  • 3. februar 2019 09:00Hurtig Søndag (1-7)
  • 27. maj 2019 19:00Sommerlynturnering
AEC v1.0.4

Andet

  • 6. august 2018 19:30Bestyrelsesmøde
  • 13. august 2018 19:00Simultan mod klubmester Bjarne Haar
  • 7. september 2018Besøge Uetze & lynskak
  • 8. september 2018Holdkamp Uetze - Præstø
  • 9. september 2018Farvel og goodbye Uetze
  • 17. december 2018 18:00Julefrokost
  • 8. april 2019 19:00Emne aften
  • 29. april 2019 19:30Bestyrelsesmøde
  • 20. maj 2019 18:30Sommerfrokost
  • 20. maj 2019 19:30Generalforsamling
AEC v1.0.4