Hyggeskak

Se reglerne!

Der er præmie til den samlede vinder af turneringen samt bedste børnemedlem.

Stillingen efter 3. runde 06.11.2017

Nr.NavnRatingBørnParti pointHygge point
1Hanus Brekka2115823
2Morten Madsen1909622
3Erik O. Hansen1965720
4Johannes F. Jensen1199X720
5Morten F. Jensen19707,519
6Bo Munksgaard16805,519
7Oscar Koch-Müller1533312
8Frede Rasmussen1484411
9Mike Bahnsen1222410
10Peter Ravn14343,510
11Peter E. Olsen89938
12Villiam Vestergaard147227
13Lis K. Dam100414
14Emil K. H. Bjerregaard1000X13
15Sebastian Petersen1000X12
16Jesper Koch-Müller11180,51

Hyggeskak Mestre

ÅrNavnÅrNavnÅrNavn
1993Ole K. Rasmussen1994Erik O. Hansen1995Morten F. Jensen
1996Mogens Jensen1997Knud Hansen1998Mangler
1999Mangler2000Mogens Jensen2001Morten F. Jensen
2002Knud Hansen2003Morten F. Jensen2004Egon Hansen
2005Morten F. Jensen2006Morten F. Jensen2007Morten F. Jensen
2008Morten F. Jensen2009Torben B. Jensen2010Morten F. Jensen
2011Morten Madsen2012Morten F. Jensen2013Morten F. Jensen
2014Morten F. Jensen2015Morten F. Jensen2016Hanus Brekka
2017Hanus Brekka

Skriv et svar